Izabela Milik

lekarz stomatologii, specjalista chirurgii stomatologicznej i chirurgii szczękowo-twarzowej

absolwentka Oddziału Stomatologii Gdańskiej Akademii Medycznej. 25 lat doświadczenia. W roku 1997 uzyskała tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej. W 2004 roku uzyskała tytuł specjalisty chirurgii szczękowo-twarzowej. Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej, impantologii i protetyce oraz stomatologii estetycznej i zachowawczej. Znajomość najnowszych materiałów i technik zabiegowych doskonalona uczestnictwem w licznych kursach i warsztatach praktycznych. Odpowiedzialna, sumienna. Jako właściciel sieci gabinetów dba o ustawiczne kształcenie personelu i podnoszenia jakości usług związane ze stałym wprowadzaniem nowych technik i sprzętu. 

 

 

Paulina Piasta-Kiełkiewicz

lekarz stomatologii 

absolwentka Oddział Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej z estetyką, endodoncji mikroskopowej oraz stomatologii dziecięcej. Swoje doświadczenie zawodowe wzbogaca ciągłym podnoszeniem kwalifikacji poprzez liczne szkolenia oraz konferencje. gdzie współpracuje z wybitnymi specjalistami, w tym z prof. dr hab. nauk medycznych Jerzym Krupińskim. Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów sprawiają, że cieszy się zaufaniem Pacjentów.  a dzięki profesjonalnemu podejściu i delikatności zyskała uznanie również tych najmłodszych.

W pracy jest osoba ciepłą i życzliwą, z dużymi pokładami empatii i zrozumienia dla pacjenta. Charakteryzuje ją sumienność, dokładność i przeprowadzanie zabiegów z najwyższą starannością.

 

 

Paulina Buczyńska 

dyplomowana higienistka stomatologiczna, magister zdrowia publicznego

ukończyła na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym wyższe studia zawodowe, kierunek Higiena Stomatologiczna. Naukę kontynuowała na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, gdzie zdobyła tytuł magistra zdrowia publicznego. Od tamtej pory poszerza zdobytą wiedzę i umiejętności na kursach i szkoleniach. Z naszym gabinetem związana jest od dwóch lat. Poza pracą przy pacjencie zajmuję się rejestracją oraz innymi pracami organizacyjnymi ułatwiającymi pracę naszym stomatologom. Bardzo lubi swoją pracę i czerpie z niej wiele satysfakcji.

 

Lek.dent Dominika Janas

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Współautorka licznych prac z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki i stomatologii dziecięcej przedstawianymi i nagradzanymi na konferencjach naukowych. Stale poszerza i uaktualnia swoją wiedzę oraz umiejętności poprzez uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach, szczególnie z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki oraz stomatologii dziecięcej. Najważniejszym celem jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji aby móc otoczyć pacjentów jak najlepszą opieką.

 

Lek.dent Anna Niedźwiadek

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, dyplom lekarza dentysty  uzyskała w 2012 roku. Od początku pracy zawodowej w kręgu jej zainteresowań była endodoncja i protetyka stomatologiczna. Bierze udział w szkoleniach i kursach zawodowych, dzięki czemu stale aktualizuje zdobytą wiedzę i poszerza umiejętności zawodowe. W klinice Izadent zajmuje się przede wszystkim stomatologią zachowawczą i endodoncją.  Lubi aktywny tryb życia i sport.

 

Lek.dent Monika Modzelewska

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarsko -dentystycznym oraz Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku  na kierunku Zdrowie Publiczne  Specjalizuje się w leczeniu kanałowym oraz innych zabiegach, które może wykonywać pod kontrola mikroskopu, uczestniczyła w wielu szkoleniach z zakresu endodoncji. W swojej pracy odznacza się dużą starannością.

 

Anna Włodarska
lekarz stomatologii 

  • Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny).

  • Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

  • Uczestniczka licznych kursów z zakresu ortodoncji w kraju i za granicą.

  • Odbyła roczny staż w prywatnym gabinecie ortodontycznym doktora Terry B. Adamsa w Dallas, Stany Zjednoczone. Doktor Terry B. Adams jest wykładowcą w Baylor University Medical Center w Dallas, w departamencie ortodoncji.

  • Odbyła również roczne stypendium w University of Pennsylvania w Filadelfii, Stany Zjednoczone, na wydziale dentystycznym, w departamencie anatomii i biologii komórki.

  • Posiada duże doświadczenie w leczeniu aparatami stałymi (tradycyjnymi i w systemie Damona).

  • Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych.

  • Certyfikowany lekarz systemu przeźroczystych nakładek ortodontycznych, Invisalign.

  • Obecnie w trakcie dwuletniego zaawansowanego programu szkoleniowego FACE/Roth-Williams.

  • Od wielu lat pracuje w grupie ortodontów, z którymi dzieli się nowościami i trudnościami napotykanymi w codziennej praktyce. 

 

Sylwia Nowoszewska

Dyplomowana asystentka i higienistka stomatologiczna. Absolwentka Policealnej Szkoły Novum w Siedlcach na kierunkach asystentka i higienistka stomatologiczna. Poszerza zdobytą wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach. W pracy odznacza się życzliwością i zrozumieniem wobec pacjenta. Jest osobą miłą i zadowoloną ze swojej pracy.

 

Justyna Osipiak

Dyplomowana asystentka i higienistka stomatologiczna. Absolwentka Policealnej Szkoły Novum w Siedlcach. Dąży do podnoszenia kompetencji, doskonalenia wiedzy i wykorzystania jej w gabinecie. Posiada zamiłowanie do swojej pracy, wykonuje swoje obowiązki z zaangażowaniem.